Fi ile kadın oldum! | Magazin GH

Birbak 2018-01-13 02:46:3853

YILDIZ Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından Altınyıldız Classics sponsorluğunda bu yıl 16’ncısı düzenlenen ‘Yılın Yıldızları Ödülleri’ önceki akşam Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki bir törenle sahiplerini buldu. ‘2017’nin En Beğenilen Kadın Dizi Oyuncusu’ ödülü Serenay Sarıkaya’nın oldu. Sarıkaya, yaptığı konuşmada ‘Fi’ dizisindeki karakterine gönderme yaparak şunları söyledi:

 

“DURU’YLA yürüdüğümüz yolda bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Hepiniz çok değerlisiniz. İkinci kez bu ödülü alıyorum. Ben, Fi ile büyüdüm. Meslekte olgunlaşmaya geçişim de bu dizidir. Daha önce oynadığım yapımlar gençlik dizisiydi. Fi ise Duru’nun kadınlığa geçiş dönemi oldu. Onunla birlikte ben de olgunlaştım, büyüdüm.” 

 

Bergen’den etkilendim

 

Sarıkaya bir film projesinde ‘Acıların Kadını’ olarak bilinen ve 30 yaşında sevgilisi tarafından öldürülen şarkıcı Bergen’i canlandıracağı yönündeki haberler için de “Böyle bir teklif gelmişti ama hiçbir ilerleme olmadı. O yüzden konuşmam doğru olmaz. Ama hayat hikayesinden çok etkilendim” dedi. 

 

 
Kaynak : http://www.gazetevatan.com/fi-ile-kadin-oldum--1134070-magazin/

Not : Bu haber için kaynak adres'e teşekkür ederiz, haber içeriğinden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sağ üstteki içerik kaldır menüsünden kaldırılmasını istediğiniz haberleri bildirebilirsiniz. Gelen Aramalar : #cat-magazin #cat-google #cat-magazin-haberleriHabere Ait Yorumlar


Benzer Haberler