Annen görmesin Magazin Haberi | GÜNEŞ | Magazin GH

Birbak 2018-01-13 01:49:1754

Defne Samyeli'nin güzelliğiyle dillere destan kızı Deren, ilk kez biriyle yakalandı. Deren görüntülendiği an, 'Eyvah annem görmesin' diye çığlık atarken, sevgilisini beğenmeyenler 'Gerçekten görmesin' diye espri yaptı.

Eski manken ve sunucu Defne Samyeli'nin 21 yaşındaki kızı Deren Talu önceki gece çapkınlık turunda yakalandı. Aşktan yana yüzü bir türlü gülmeyen Meryem Uzerli'yle birlikte Emirgan'daki bir gece kulübüne giden Deren Talu, mekandan sevgilisiyle birlikte çıktı. Sabaha karşı saat 04.00’te Meryem Uzerli’nin VIP aracıyla mekandan ayrılan ekip Taksim’deki Grand Hyatt Otel’in önünde durdu. O otelde konaklayan Meryem Uzerli’yi bırakmak için duran araçtaki Deren ve erkek arkadaşı art arda patlayan flaşlar karşısında ne yapacağını şaşırdı. Deren Talu, “Eyvah annem görmesin!” diye çığlık atarak yüzünü saklamaya çalıştı. VIP aracın otomatik kapısının tekrardan açılmasıyla panikleyen Talu’nun sevgilisi başını arkaya doğru çevirerek saklamaya çalıştı. Deren'in yanındaki genci beğenmeyenler 'annen gerçekten görmesin, sana çok kızacak' şeklinde espri yapmaktan kendini alamadı.
Kaynak : http://www.gunes.com/magazin/annen-gormesin-844621

Not : Bu haber için kaynak adres'e teşekkür ederiz, haber içeriğinden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sağ üstteki içerik kaldır menüsünden kaldırılmasını istediğiniz haberleri bildirebilirsiniz. Gelen Aramalar : #cat-magazin #cat-google #cat-magazin-haberleriHabere Ait Yorumlar


Benzer Haberler